MBA Entreprenør AS er en allsidig bygningsentreprenør lokalisert i Mo i Rana. Bedriften har solid kompetanse i alle ledd og lang erfaring som både total- og hovedentreprenør. Vi påtar oss store og mindre oppdrag for offentlige og private byggherrer. MBA Entreprenør AS fokuserer på kvalitet og sikkerhet for kunder og ansatte. Vi har meget dyktige fagarbeidere og arbeider aktivt for å rekruttere lærlinger til byggebransjen.

P   R   O   S   J   E   K   T   E   R

NORDLAND TEATER

BILTEMA

FRITIDSBOLIG SJONA

RABOTHYTTA

HØYSKOLEN I NESNA

HELGELAND AVFALLSFOREDLING

K   O   N   T   A   K   T   P   E   R   S   O   N   E   R

Stig Alvestad

Daglig leder

 

tlf: 975 79 817

stig.alvestad@mba.no

 

 

Nina Haaland

Økonomisjef

 

tlf: 909 51 151

nina.haaland@mba.no

 

Wenche S. Aaseng

Kontorleder

 

tlf: 751 28 080

mba@mba.no

 

Trond H. Hansen

Prosjektleder

 

tlf: 913 29 919

trond.harry.hansen@mba.no

 

 

Roy Blokhus

Prosjektleder

 

tlf: 917 92 160

roy.blokhus@mba.no

 

Thomas L. Ildgruben

Prosjektleder

 

tlf: 478 70 533

thomas.ildgruben@mba.no

 

 

Tor Andre Guldvik

Prosjektleder

 

tlf: 993 67 005

tor.andre.guldvik@mba.no

 

Tom Hoholm

Prosjektleder

 

tlf: 915 36 508

tom.hoholm@mba.no

 

 

DET ER VI SOM BYGGER

MBA ENTREPRENØR - PB. 77 8601 MO I RANA - TLF: 75 12 80 80 - ADRESSE: SIKTERIGATA 4  - ORG.NR: 990 694 001